Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rozstrzygniecie konkursów plastycznych dla uczniów szkół podstawowych "Mój czas z rodziną dla klas I-III oraz "Alkohol niszczy" dla klas IV-VIII

Utworzono dnia 07.11.2019
Czcionka:

5 listopada 2019 roku w ramach Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów

Alkoholowych w Bystrzycy Kłodzkiej zostały rozstrzygnięte konkursy plastyczne pod

tytułem: „ Mój czas z rodziną” dla klas I – III oraz „Alkohol niszczy” dla klas IV – VIII

Do Ośrodka Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej w terminie do 31 października 2019 roku

wpłynęło 88 prac konkursowych

Komisja konkursowa w składzie:

1. Aftyka Ewa

2. Strycharczuk Tomasz

3. Sulikowska Hanna

4. Śliwowska Maria

po analizie wszystkich zgłoszonych prac wyłoniła laureatów

w konkursie plastycznym dla klas I-III

◦ I miejsce – Alan Oberlajtner-Adamów kl. III ze Szkoły Podstawowej w Długopolu Dolnym

◦ II miejsce – Bartosz Szkwarek kl. II ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej

◦ III miejsce – Łucja Truss kl. III. ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej ex aequo

◦ III miejsce – Łukasz Łukaszów kl. I. ze Szkoły Podstawowej w Starej Łomnicy

Wyróżnienia –

◦ Maja Marszałek kl. II ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej

◦ Małgosia Chojecka kl. II ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej

◦ Lena Szczygieł kl. III ze Szkoły Podstawowej w Długopolu Dolnym

◦ Nicolla Szokalska kl. II ze Szkoły Podstawowej w Gorzanowie

◦ Alan Szczotka kl. 0 ze Szkoły Podstawowej w Gorzanowie

◦ Małgosia Pachołek kl. 0 ze Szkoły Podstawowej w Gorzanowie

◦ Rafał Koch kl. II ze Szkoły Podstawowej w Starej Łomnicy

◦ Lilia Skrynkowska kl. I ze Szkoły Podstawowej w Starej Łomnicy

w konkursie plastycznym dla klas IV - VIII:

◦ I miejsce – Julia Brynda kl. VI ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej

◦ II miejsce – Marcin Gulij kl. V ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej

◦ III miejsce – Laura Bednarczuk kl. VII ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej ex aequo

◦ III miejsce – Dominik Piątek kl. VI ze Szkoły Podstawowej w Starej Łomnicy

Wyróżnienia

◦ Kacper Walczuk kl. V ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej

◦ Kuba Krzysztofik kl. V ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej

◦ Kamila Kuś kl. VII ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej

◦ Zosia Dereń kl. IV ze Szkoły Podstawowej w Starej Łomnicy

◦ Łucja Wierzbicka kl. VI ze Szkoły Podstawowej w Starej Łomnicy

◦ Dominika Szkwarek kl. VI ze ze Szkoły Podstawowej w Starym Waliszowie

◦ Maksymilian Malecki kl. VI ze Szkoły Podstawowej w Wilkanowie

 

     Organizatorzy konkursu dziękują wszystkim uczestnikom, członkom komisji

konkursowej, pedagogom i nauczycielom szkolnym oraz innym osobom, które pomogły w

przeprowadzeniu konkursu.

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Styczeń 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

...

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 291

W poprzednim tygodniu: 212

W tym miesiącu: 632

W poprzednim miesiącu: 724

Wszystkich: 24639