Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej

Rejony Działania Pracowników Socjalnych

Załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 4.2023

Dyrektora OPS z dnia 31.01.2023

 

REJONY OPIEKUŃCZE GMINA BYSTRZYCA KŁODZKA

 

Rejon 1 Małgorzata Dudzik

748110266 wew. 15

zastępstwo Paulina Winczakiewicz

  1. Wilkanów

  2. Poniatów

  3. Szklarka

  4. Zalesie

  5. Rudawa

  6. ul. Krakowska

  7. ul. Nadbrzeżna

  8. ul. Przyjaciół

  9. ul. Tysiąclecia Państawa Polskiego

  10. ul. 1 Sierpnia

  11. ul. Henryka Sienkiewicza

  12. ul. Zgody

Rejon 2 Bożena Jaworska

748110266wew.28

zastępstwo Zuzanna Sienkiewicz

  1. Spalona

  2. Gorzanów/Kol. Muszyn

  3. Topolice

  4. Szczawina

  5. Kolonia

  6. ul. Górna

  7. ul. Kasztanowa

  8. ul. Modrzewiowa

  9. ul. Stanisława Moniuszki

  10. ul. Władysława Orkana

  11. Osiedle Szkolne I-VII

  12. ul. Juliusza Słowackiego

Rejon 3 Elżbieta Wójtowicz

748110266 wew.14

zastępstwo Krzysztof Rysień

  1. Stara Łomnica

  2. Kolonia Szychów

  3. Nowa Łomnica

  4. Starkówek

  5. Góra Igliczna

  6. ul. Ludowa

  7. pl. Marii Skłodowskiej-Curie

  8. ul. Odrowąża

  9. ul. Stefana Okrzei

  10. ul. Orężna

  11. ul. Podmiejska

  12. ul. Henryka Siemieradzkiego

  13. ul. Sienna

  14. ul. Środkowa

Rejon 4 Sylwia Truchel

748110266 wew. 28

zastępstwo Hanna Sulikowska

  1. Długopole-Zdrój

  2. Długopole Dolne

  3. Młoty

  4. Mielnik

  5. Marcinków

  6. ul. Fryderyka Chopina

  7. ul. 1 Maja

  8. ul. Cypriana Kamila Norwida

  9. ul. Jana Kochanowskiego

  10. ul. Kosmiczna

  11. ul. Senatorska

  12. ul. Starobystrzycka

  13. ul. Willowa

Rejon 5 Paulina Winczakiewicz 748110266 wew.14

zastępstwo Małgorzata Dudzik

  1. Stary Waliszów

  2. Nowy Waliszów

  3. Piotrowice

  4. Piaskowice

  5. ul. Władysława Broniewskiego

  6. ul. Kłodzka

  7. ul. Mikołaja Kopernika

  8. ul Krótka

  9. ul. Miodowa

  10. ul. Słoneczna

  11. ul. Juliana Tuwima

  12. ul. Widokowa

  13. ul. Wojska Polskiego

Rejon 6 Elżbieta Wdowiak

748110266 wew.14

 

  1. Stara Bystrzyca

  2. Nowa Bystrzyca

  3. Poręba

  4. Ponikwa

  5. Mostowice

  6. ul. Jana Pawła II

  7. ul. Kolejowa

  8. Mały Rynek

  9. ul. Ogrodowa

  10. plac Wolności

  11. ul. Stefanii Sempołowskiej

  12. ul. Zielna

Rejon 7 Hanna Sulikowska

748110266 wew.13

zastępstwo Sylwia Truchel

  1. Biała Woda

  2. Idzików

  3. Kamienna

  4. Pławnica

  5. ul. Błękitna

  6. ul. Kościelna

  7. ul. Miła

  8. Os. Kolorowe

  9. ul. Ignacego Paderewskiego

  10. plac Tadeusza Kościuszki

  11. ul. Polna

  12. ul. Rycerska

Rejon 8 Krzysztof Rysień

748110266 wew.13

zastępstwo Elżbieta Wójtowicz

  1. Międzygórze

  2. Marianówka

  3. Szklary

  4. Wójtowice

  5. Zabłocie

  6. ul. Floriańska

  7. ul. Jurija Gagarina

  8. ul. Lotników

  9. ul. Adama Mickiewicza

  10. ul. Młynarska

  11. ul. Osiedlowa

  12. ul. Strażacka

  13. ul. Ludwika Zamenhofa

ejon 9 Zuzanna Sienkiewicz

748110266 wew.15

zastępstwo Bożena Jaworska

  1. Paszków

  2. Pokrzywno

  3. Lasówka

  4. Wyszki

  5. ul. Adama Asnyka

  6. ul. Kupiecka

  7. ul. Marii Konopnickiej

  8. ul. Międzyleśna

  9. Osiedle Szkolne VIII- XV

  10. plac Szpitalny

  11. ul. Spadzista

  12. ul. Unii Lubelskiej

 

 

 

 

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

...

Imieniny

Imieniny: